BIŽUTERIE       PLETENÁ MÓDA       ŠITÁ MÓDA


JAK NAKUPOVAT


Objednání zboží

Zákazník provádí objednávku formou e-mailu (galerie.glara@gmail.com) anebo telefonicky (+420 777 071 724). Při objednání zboží je nezbytné uvést čtyřmístný kód výrobku a způsob platby, respektive doručení zboží.


Vysvětlení hesel u výrobků

"SKLADEM": výrobek je připraven k okamžitému prodeji.

"NA DOTAZ": výrobek je dočasně vyprodaný. Pokud máte o takový výrobek zájem, kontaktujte mě. Pokud nezbytné komponenty k výrobě daného výrobku budou k dostání na trhu, ihned Vám výrobek zhotovím.

"VYPRODÁNO": výrobek je vyprodán a již nebude dále v prodeji.


Platba a způsob doručení zboží

Zákazník může zvolit ze tří způsobů uhrazení zboží a jeho následného doručení:

1. Platba předem na účet: Zákazník po objednání zboží obdrží podrobné informace o platbě (celkovou sumu, číslo účtu, výši poštovného,...). Zboží pak bude zasláno zákazníkovi ihned po připsání celkové částky na účet. Zboží bude zasláno doporučeně, poštovné se odvíjí od váhy balíčku (26 - 49,- Kč) dle tarifů České pošty. Balné je zdarma.

2. Platba předem na PayPay účet: Tato služba je výhodná především pro zahraniční nakupující. Postup platby a doručení zboží je totožný s předcházející možností, čili: zákazník po objednání zboží obdrží podrobné informace o platbě (celkovou sumu, číslo PayPay účtu, výši poštovného,...). Zboží pak bude zasláno zákazníkovi ihned po připsání celkové částky na účet. Zboží bude zasláno doporučeně, poštovné se odvíjí od váhy balíčku (26 - 49,- Kč) dle tarifů České pošty. Balné je zdarma.

3. Dobírka: Zboží bude odesláno na dobírku a platba proběhne při převzetí balíku. Poštovné činí 70,- Kč. Balné je zdarma.

4. Osobní odběr: Po domluvě možnost osobního odběru v Brně nebo ve Valašském Meziříčí. Zákazník zboží uhradí osobně.


Vrácení zboží

Zákazník má právo zboží bez udání důvodu do 14 dnů vrátit. Při vrácení zboží mě kontaktujte emailem (galerie.glara@gmail.com) nebo telefonicky (+420 777 071 724). Je-li zboží v pořádku, bankovním převodem Vám budou peníze vráceny (vrácení peněz se nevztahuje na poštovné).


Reklamace

Záruka na zboží je 24 měsíců. Záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se však nevztahuje na opotřebení běžným užíváním. Při případné reklamaci mě kontaktujte emailem (galerie.glara@gmail.com) nebo telefonicky (+420 777 071 724). Při uznané reklamaci Vám bude zboží vyměněno, pokud to není možné, bankovním převodem Vám budou peníze vráceny (vrácení peněz se nevztahuje na poštovné).


Kontakt

Jana Novosadová
Krhová 580
756 63 Valašské Meziříčí

E-mail: galerie.glara@gmail.com

Mobil: +420 777 071 724

IČO: 86393763

DIČ: CZ6259222013